nejste pĹ™ihlášen  
 
 
  Reklama  Nová sportoviště

Comax-Planet Bowling Praha [Praha] více

JAN FALTÝNEK [Polička] více

Fitcentrum STAVIS [Česká Skalice] více

Vyhledat sportoviště

Katalog sportovních center obsahuje více než 5000 sportovišť na celém území České republiky. Jednoduchý vyhledávač Vám umožní najít to, které nejlépe vyhovuje Vašim potřebám a požadavkům. Po registraci můžete využít „on-line“ rezervační systém a výhodný kreditní účet pro přímé platby sportovištím.

 
E-shop centrum

Chcete si výhodně nakoupit některé z našeho zboží zaměřené na aktivní a zdravý styl života? Tak neváhejte a navštivte náš E-shop. Najdete zde vše od doplňků stravy až po posilovací stroje. Náš sortiment se bude postupně rozšiřovat. Nezapomeňte sledovat naše výhodné akce v závislosti na výši nákupu nebo případně i sezónní výprodeje v kategorii zboží ve slevě.

 
Vyhledat zájezd nebo aktivní dovolenou

Chcete vyrazit s rodinou či přáteli na aktivní dovolenou nebo jen tak na prodloužený víkend? Neváhejte a vyberte si z široké nabídky našich zájezdů.

 
Akční nabídky

Využijte akcí sportovních center a nakupujte nebo sportujte levněji. Informace a podrobnosti o jednotlivých akčních nabídkách na našem webu naleznete rovněž.

 
Sportovní akce

Naplánujte si s rodinou nebo kamarády sportovní víkend, nebo se přijďte prostě jen pobavit. Z našeho katalogu sportovních akcí si určitě vyberete. Poskytuje vždy aktuální informace o pořádaných událostech ve Vašem regionu.

 
Vyhledat turnaj

Chcete změřit síly proti novým soupeřům nebo se jen tak pobavit? V katalogu turnajů naleznete nabídku amatérských i profesionálních turnajů.

 
On-line pojištění

Neriskujte a před každou cestou/sportovní akcí uzavřete „on-line“ cestovní/úrazové pojištění. Nemusíte nikam chodit, stačí vyplnit jednoduchý formulář na našich stránkách. Tuto službu zajišťuje jeden z předních pojišťovacích ústavů v České republice, Kooperativa, a.s.

 
  Přihlášení

Uživatel
Heslo
registrovat se
přihlásit se zabezpečeně

  Partneři

  Sportovní akce

všechny akce >>

  Akční nabídky

všechny nabídky >>

  Home | Přihlášení | Vyhledávání

© 2017 První rezervační systém s.r.o. All rights reserved. Design & Development by Syntal, spol. s r.o.